Co. Photonics Gezhi, ΕΠΕ

Ενότητα ινών SFP - Το ονειρευμένο δίκτυό σας!

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικοί διακόπτες

D2x2B πολλαπλού τρόπου οπτικοί διακόπτες 850nm διπλή 2x2 παράκαμψη, διακόπτες οπτικών ινών

καλής ποιότητας Cwdm Mux Demux για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Cwdm Mux Demux για τις πωλήσεις
Πολύ εύκολες να εξετάσουν, γρήγορα να στείλουν, και οι τιμές ήταν άριστες. Τι περισσότεροι μπόρεσαν εσείς να ρωτήσουν τον ξέν.

—— Charles Lundy

Πολύ ευτυχής με την υπηρεσία. Η διαταγή έφθασε αμέσως και το προϊόν ήταν ακριβώς αυτό που ανέμενα. Θα κρατήσω GEZHI Company στον αγαπημένο κατάλογό μου.

—— Lewis

Σαν πελάτη επανάληψης, μπορώ να πιστοποιήσω ότι οι αγοραστές μπορούν να αναμείνουν τις δίκαιες τιμές, έγκαιρες παραδόσεις συνήθως γρηγορότερα από την υποσχεμένη, και γενική ικανοποίηση με

—— Craig Sherman

Είμαι Online Chat Now

D2x2B πολλαπλού τρόπου οπτικοί διακόπτες 850nm διπλή 2x2 παράκαμψη, διακόπτες οπτικών ινών

Κίνα D2x2B πολλαπλού τρόπου οπτικοί διακόπτες 850nm διπλή 2x2 παράκαμψη, διακόπτες οπτικών ινών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  D2x2B πολλαπλού τρόπου οπτικοί διακόπτες 850nm διπλή 2x2 παράκαμψη, διακόπτες οπτικών ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: GEZHI or OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: GZ-D2x2B ΚΚ οπτικός διακόπτης

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: Get Latest Price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 2pcs σε έναν αφρό με το κιβώτιο εγγράφου
Χρόνος παράδοσης: 2~7working ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς: 60000pcs ανά μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Οι ΚΚ παρακάμπτουν τον οπτικό διακόπτη μήκος κύματος: 850nm
κανάλι: 4x4 (διπλό 2x2) τύπος ελέγχου: Να κλείσει με το μάνταλο ή να μη-κλείσει
Connector: LC/SC/FC/ST (PC Ή APC) εφαρμογή: Διαμορφώσιμο OADM

D2x2B πολλαπλού τρόπου οπτικοί διακόπτες 850nm διπλή 2x2 παράκαμψη, διακόπτες οπτικών ινών

 

Ο διπλός 2x2B πολλαπλού τρόπου Mechanichal οπτικός διακόπτης GEZHI Photonics συνδέει τα οπτικά κανάλια με τον επαναπροσανατολισμό ενός εισερχόμενου οπτικού σήματος σε μια επιλεγμένη ίνα παραγωγής. Αυτό επιτυγχάνεται χρησιμοποιώντας μια εκκρεμή opto-μηχανική ιδιόκτητη διαμόρφωση διπλωμάτων ευρεσιτεχνίας και ενεργοποιείται μέσω ενός ηλεκτρικού σήματος ελέγχου.

 

GEZHI η διπλή 2x2B (D2x2B) υποστήριξη διακοπτών ΚΚ Mechanichal οπτική όλο το μήκος κύματος στο πολλαπλού τρόπου μήκος κύματος 850nm, αυτό προσφέρει την υπερβολιή υψηλός αξιοπιστία, τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής, τη γρήγορη ταχύτητα μετατροπής καθώς επίσης και την αμφίδρομη απόδοση. Οι οπτικοί διακόπτες χρησιμοποιούνται ευρέως για το οπτικό δίκτυο, την προστασία, την προστασία συσκευών αποστολής σημάτων και δεκτών, το σύστημα δοκιμής δικτύων και Instrumentations.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
  • Ευρεία σειρά μήκους κύματος
  • Χαμηλή λογομαχία
  • Υψηλή σταθερότητα, υψηλή αξιοπιστία
  • Εποξικός-ελεύθερος στην οπτική πορεία
  • Να κλείσει με το μάνταλο και να μη-κλείσει

 
Προδιαγραφή

Παράμετροι

  Gz-fsw-D2×2B
Σειρά μήκους κύματος NM 850±40/1300±40 1260~1650
Λειτουργία avelength NM 850/1300 1310/1490/1550/1625/1650
Απώλεια εισαγωγής DB Τύπος: 1.0 Max: 1.5 Τύπος: 1.0 Max: 1.5
Επιστροφής απώλεια DB MM≥30 SM≥50
Λογομαχία DB MM≥35 SM≥55
PDL DB ≤0.05
WDL DB ≤0.25
TDL DB ≤0.25
Επανάληψη DB ≤±0.02
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος β 3.0 ή 5.0
Διάρκεια ζωής χρόνοι ≥107
Χρόνος διακοπτών κα ≤8
Δύναμη μετάδοσης MW ≤500
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~+70
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~+85
Βάρος γ 16
Διάσταση χιλ. (L) (W) 12.0× (Χ) 8.2 η προσαρμογή 27.0× είναι διαθέσιμη.
 

Καρφίτσες

 

Τύπος Κράτος Καθορισμός καρφιτσών Δύναμη Έλεγχος όρου
D2x2B     1 5 6 10 2-3 3-4 7-8 8-9
Να μη-κλείσει με το μάνταλο Α

P1-P3

P1'-P3

-- -- -- -- Κλείστε Ανοικτός Ανοικτός Κλείστε
Β

P1-P4, P2-P3

P1'-P4, P2'-P3

V+ -- -- GND Ανοικτός Κλείστε Κλείστε Ανοικτός
Να κλείσει με το μάνταλο Α

P1-P3

P1'-P3

-- -- GND V+ Κλείστε Ανοικτός Ανοικτός Κλείστε
Β P1-P4, P2-P3 V+ -- GND -- Ανοικτός Κλείστε Κλείστε Ανοικτός

 
Οπτική διαδρομή

Θέση μια Θέση δύο

 
                 D2x2B πολλαπλού τρόπου οπτικοί διακόπτες 850nm διπλή 2x2 παράκαμψη, διακόπτες οπτικών ινών
 

 
                     D2x2B πολλαπλού τρόπου οπτικοί διακόπτες 850nm διπλή 2x2 παράκαμψη, διακόπτες οπτικών ινών
 

 

Διάσταση

                   D2x2B πολλαπλού τρόπου οπτικοί διακόπτες 850nm διπλή 2x2 παράκαμψη, διακόπτες οπτικών ινών


Πληροφορίες διαταγής

Τρόπος Μήκος κύματος Τύπος τάσης Πρότυπο ελέγχου Τύπος ινών Διάμετρος ινών Μήκος ινών Συνδετήρας

S=SM
M=MM

85=850nm
13=1310nm
15=1550nm
13/15=1310/1550nm
X=Others

3=3V
5=5V

L=Latching
Να κλείσει με το μάνταλο N=Non-

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X=Others

25=250um
90=900um
20=2.0mm
30=3.0mm
X=Others

1=1m
2=1.5m
X=Others

0=None
1=FC/PC
2=FC/APC
3=SC/PC
4=SC/APC
5=ST/PC
6=ST/APC
7=LC/PC
8=LC/APC

 
 
D2x2B πολλαπλού τρόπου οπτικοί διακόπτες 850nm διπλή 2x2 παράκαμψη, διακόπτες οπτικών ινών

Στοιχεία επικοινωνίας
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ena Lin

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα