Co. Photonics Gezhi, ΕΠΕ

Ενότητα ινών SFP - Το ονειρευμένο δίκτυό σας!

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικοί διακόπτες

2x2 παράκαμψη ΚΚ 850nm μηχανικός εμποδίζοντας τύπος 5V LC/UPC διακοπτών ινών οπτικός

καλής ποιότητας Cwdm Mux Demux για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Cwdm Mux Demux για τις πωλήσεις
Πολύ εύκολες να εξετάσουν, γρήγορα να στείλουν, και οι τιμές ήταν άριστες. Τι περισσότεροι μπόρεσαν εσείς να ρωτήσουν τον ξέν.

—— Charles Lundy

Πολύ ευτυχής με την υπηρεσία. Η διαταγή έφθασε αμέσως και το προϊόν ήταν ακριβώς αυτό που ανέμενα. Θα κρατήσω GEZHI Company στον αγαπημένο κατάλογό μου.

—— Lewis

Σαν πελάτη επανάληψης, μπορώ να πιστοποιήσω ότι οι αγοραστές μπορούν να αναμείνουν τις δίκαιες τιμές, έγκαιρες παραδόσεις συνήθως γρηγορότερα από την υποσχεμένη, και γενική ικανοποίηση με

—— Craig Sherman

Είμαι Online Chat Now

2x2 παράκαμψη ΚΚ 850nm μηχανικός εμποδίζοντας τύπος 5V LC/UPC διακοπτών ινών οπτικός

Κίνα 2x2 παράκαμψη ΚΚ 850nm μηχανικός εμποδίζοντας τύπος 5V LC/UPC διακοπτών ινών οπτικός προμηθευτής
2x2 παράκαμψη ΚΚ 850nm μηχανικός εμποδίζοντας τύπος 5V LC/UPC διακοπτών ινών οπτικός προμηθευτής 2x2 παράκαμψη ΚΚ 850nm μηχανικός εμποδίζοντας τύπος 5V LC/UPC διακοπτών ινών οπτικός προμηθευτής 2x2 παράκαμψη ΚΚ 850nm μηχανικός εμποδίζοντας τύπος 5V LC/UPC διακοπτών ινών οπτικός προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  2x2 παράκαμψη ΚΚ 850nm μηχανικός εμποδίζοντας τύπος 5V LC/UPC διακοπτών ινών οπτικός

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: GEZHI or OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: GZ-οπτικοί διακόπτες

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: Get Latest Price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 2pcs σε έναν αφρό με το κιβώτιο εγγράφου
Χρόνος παράδοσης: 2~7working ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς: 60000pcs ανά μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Πολλαπλού τρόπου οπτικός διακόπτης παράκαμψης μήκος κύματος: 850nm
κανάλι: 2x2B τύπος ελέγχου: Να κλείσει με το μάνταλο ή να μη-κλείσει
Connector: LC/SC/FC/ST (PC Ή APC) εφαρμογή: Οπτική δρομολόγηση Singnal

2x2Bypass ΚΚ 850nm μηχανικός εμποδίζοντας τύπος 5V LC/UPC διακοπτών ινών οπτικός

 

Οι ΚΚ GEZHI Phothonics 2x2 παρακάμπτουν το μηχανικό διακόπτη οπτικών ινών (ΚΚ οπτικός διακόπτης 2X2B) συνδέουν τα οπτικά κανάλια με τον επαναπροσανατολισμό ενός εισερχόμενου οπτικού σήματος σε μια επιλεγμένη ίνα παραγωγής. Αυτό επιτυγχάνεται χρησιμοποιώντας μια εκκρεμή opto-μηχανική ιδιόκτητη διαμόρφωση διπλωμάτων ευρεσιτεχνίας και ενεργοποιείται μέσω ενός ηλεκτρικού σήματος ελέγχου.
Όλοι οι ΚΚ 2x2 GEZHI Photonics παρακάμπτουν τη μηχανική υποστήριξη διακοπτών οπτικών ινών (ΚΚ οπτικός διακόπτης 2X2B) όλο το μήκος κύματος σε 850nm, προσφέρει την υπερβολιή υψηλός αξιοπιστία, τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής, τη γρήγορη ταχύτητα μετατροπής καθώς επίσης και την αμφίδρομη απόδοση. Οι οπτικοί διακόπτες χρησιμοποιούνται ευρέως για το οπτικό δίκτυο, την προστασία, την προστασία συσκευών αποστολής σημάτων και δεκτών, το σύστημα δοκιμής δικτύων και Instrumentations.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Υψηλή σταθερότητα, υψηλή αξιοπιστία
  • Εποξικός-ελεύθερος στην οπτική πορεία
  • Να κλείσει με το μάνταλο και να μη-κλείσει


Προδιαγραφή

Παράμετροι Gz-fsw-2×2B
Σειρά μήκους κύματοςNM850±40/1300±401260~1650
Λειτουργία avelengthNM850/13001310/1490/1550/1625/1650
Απώλεια εισαγωγήςDBΤύπος: 0,8 Max: 1.2Τύπος: 0,6 Max: 0,8
Επιστροφής απώλειαDBMM≥30 SM≥50
ΛογομαχίαDBMM≥35 SM≥55
PDLDB≤0.05
WDLDB≤0.25
TDLDB≤0.25
ΕπανάληψηDB≤±0.02
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματοςβ3.0 ή 5.0
Διάρκεια ζωήςχρόνοι≥107
Χρόνος διακοπτώνκα≤8
Δύναμη μετάδοσηςMW≤500
Λειτουργούσα θερμοκρασία-20~+70
Θερμοκρασία αποθήκευσης-40~+85
Βάροςγ16
Διάστασηχιλ.(L) (W) 12.0× (Χ) 8,2 η προσαρμογή 27.0× είναι διαθέσιμη.
 

Καρφίτσες

ΠαράμετροιΚαρφίτσεςΗλεκτρικό DriveΑισθητήρας θέσης
2×2BΟπτική πορεία156102-33-47-88-9
Να μη-κλείσει με το μάνταλοP1-P3--------ΚλείστεΑνοικτόςΑνοικτόςΚλείστε
P1-P4, P2-P3V+----GNDΑνοικτόςΚλείστεΚλείστεΑνοικτός
να κλείσει με το μάνταλοP1-P3----GNDV+ΚλείστεΑνοικτόςΑνοικτόςΚλείστε
P1-P4 P2-P3V+GND----ΑνοικτόςΚλείστεΚλείστεΑνοικτός


Οπτική διαδρομή

Θέση μιαΘέση δύο

2x2 παράκαμψη ΚΚ 850nm μηχανικός εμποδίζοντας τύπος 5V LC/UPC διακοπτών ινών οπτικός
 

2x2 παράκαμψη ΚΚ 850nm μηχανικός εμποδίζοντας τύπος 5V LC/UPC διακοπτών ινών οπτικός
 


Πληροφορίες διαταγής

ΤρόποςΜήκος κύματοςΤύπος τάσηςΠρότυπο ελέγχουΤύπος ινώνΔιάμετρος ινώνΜήκος ινώνΣυνδετήρας
S=SM
M=MM
85=850nm
13=1310nm
15=1550nm
13/15=1310/1550nm
X=Others
3=3V
5=5V
L=Latching
Να κλείσει με το μάνταλο N=Non-
5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X=Others
25=250um
90=900um
20=2.0mm
30=3.0mm
X=Others
1=1m
2=1.5m
X=Others
0=None
1=FC/PC
2=FC/APC
3=SC/PC
4=SC/APC
5=ST/PC
6=ST/APC
7=LC/PC
8=LC/APC


2x2 παράκαμψη ΚΚ 850nm μηχανικός εμποδίζοντας τύπος 5V LC/UPC διακοπτών ινών οπτικός

Στοιχεία επικοινωνίας
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ena Lin

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα