Co. Photonics Gezhi, ΕΠΕ

Ενότητα ινών SFP - Το ονειρευμένο δίκτυό σας!

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
καλής ποιότητας Cwdm Mux Demux για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Cwdm Mux Demux για τις πωλήσεις
Πολύ εύκολες να εξετάσουν, γρήγορα να στείλουν, και οι τιμές ήταν άριστες. Τι περισσότεροι μπόρεσαν εσείς να ρωτήσουν τον ξέν.

—— Charles Lundy

Πολύ ευτυχής με την υπηρεσία. Η διαταγή έφθασε αμέσως και το προϊόν ήταν ακριβώς αυτό που ανέμενα. Θα κρατήσω GEZHI Company στον αγαπημένο κατάλογό μου.

—— Lewis

Σαν πελάτη επανάληψης, μπορώ να πιστοποιήσω ότι οι αγοραστές μπορούν να αναμείνουν τις δίκαιες τιμές, έγκαιρες παραδόσεις συνήθως γρηγορότερα από την υποσχεμένη, και γενική ικανοποίηση με

—— Craig Sherman

Είμαι Online Chat Now

dwdm mux demux

(19)
Κίνα DWDM Mux/Demux 8CH με το λιμένα 1310nm & οργάνων ελέγχου, ενότητα Pigtailed 100 ABS Ghz εργοστάσιο

DWDM Mux/Demux 8CH με το λιμένα 1310nm & οργάνων ελέγχου, ενότητα Pigtailed 100 ABS Ghz

DWDM Mux/Demux 8CH με το λιμένα 1310nm & οργάνων ελέγχου Περιγραφή: Οι τεχνολογίες CWDM και DWDM παρέχουν έναν αποτελεσματικό τρόπο να μοιραστεί ένα ζευγάρι των σκελών ινών και να τεθούν μαζί οι διάφορες διεπαφ... Read More
2017-02-27 09:58:03
Κίνα Το παθητικό προϊόν DWDM Mux Demux 100G 40CH παράταξε το κιγκλίδωμα κυματοδηγού για WDM το δίκτυο εργοστάσιο

Το παθητικό προϊόν DWDM Mux Demux 100G 40CH παράταξε το κιγκλίδωμα κυματοδηγού για WDM το δίκτυο

40 ενότητα AWG CH 100G Παραταγμένο κιγκλίδωμα κυματοδηγού για WDM το δίκτυο Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: ▶Narrow και ακριβές διάστημα καναλιών ▶ Μεγάλος αριθμός καναλιών ▶ Αναισθησία πόλωσης ▶ Υψηλές σταθερότητα ... Read More
2017-01-03 10:44:39
Κίνα Παθητικοί οπτικοί πολυδιαυλωτής και αποπολυπλέκτης ενότητας 200Ghz DWDM Mux Demux εργοστάσιο

Παθητικοί οπτικοί πολυδιαυλωτής και αποπολυπλέκτης ενότητας 200Ghz DWDM Mux Demux

Παθητικοί οπτικοί πολυδιαυλωτής και αποπολυπλέκτης ενότητας 200Ghz Mux συστημάτων DWDM Οι ενότητες GEZHI DWDM MUX DEMUX με το διάστημα καναλιών 50GHz/100GHz/200GHz μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να συνδυάσουν ή ... Read More
2016-11-01 11:19:01
Κίνα Πυκνό WDM Mux Demux πλαίσιο 4 ενότητας οπτικό DWDM σύστημα καναλιών LC/PC εργοστάσιο

Πυκνό WDM Mux Demux πλαίσιο 4 ενότητας οπτικό DWDM σύστημα καναλιών LC/PC

Πυκνό WDM Mux Demux πλαίσιο 4 ενότητας οπτικό DWDM σύστημα καναλιών LC/PC GEZHI Photonics προσφέρει στη υψηλή επίδοση 200 WDM Ghz πυκνούς πολυδιαυλωτές και τους αποπολυπλέκτες για τις εφαρμογές διαστήματος κανα... Read More
2016-11-01 11:17:57
Κίνα διπλή ενότητα LC/UPC ανατολή-ή-δυτικών κιβωτίων ινών OADM 4 καναλιών DWDM εργοστάσιο

διπλή ενότητα LC/UPC ανατολή-ή-δυτικών κιβωτίων ινών OADM 4 καναλιών DWDM

διπλή ενότητα LC/UPC ανατολή-ή-δυτικών κιβωτίων ινών OADM 4 καναλιών DWDM οι πολυδιαυλωτές 4ch DWDM Add+Drop στη συναρμογή/η ενότητα ABS, πλέγμα ITU 100GHz, διπλό LC/UPC Οι ενότητες GEZHI DWDM/AD είναι πυκνό τ... Read More
2016-11-01 11:16:57
Κίνα πολυδιαυλωτής και αποπολυπλέκτης καναλιών 100Ghz DWDM 8 στη διπλή ίνα μονάδων εργοστάσιο

πολυδιαυλωτής και αποπολυπλέκτης καναλιών 100Ghz DWDM 8 στη διπλή ίνα μονάδων

πολυδιαυλωτής και αποπολυπλέκτης 8-καναλιών 100Ghz DWDM στη διπλή ίνα μονάδων Η ενότητα 100GHz 8ch DWDM GEZHI είναι βασισμένη στην κατοχυρωμένη με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας αθερμική πλατφόρμα για την οπτική συσκευ... Read More
2016-11-01 11:11:39
Κίνα Ενιαία ίνα Mux DWDM/δυτική πλευρά ενότητας Demux σε 1U 19» πλαίσια LC/UPC εργοστάσιο

Ενιαία ίνα Mux DWDM/δυτική πλευρά ενότητας Demux σε 1U 19» πλαίσια LC/UPC

Ενιαία ίνα 8 DWDM δυτική πλευρά ενότητας καναλιών Mux/Demux σε 1U 19» πλαίσια LC/UPC Μονοκατευθυντική DWDM MUX/DEMUX δυτική πλευρά ενότητας GEZHI Photonics 100Ghz Ο πολυδιαυλωτής (MUX) και ο αποπολυπλέκτης ... Read More
2016-11-01 11:11:00
Κίνα 100Ghz οπτική DWDM Mux Demux ενότητα ινών με 1U βυσματωτό Rackmount εργοστάσιο

100Ghz οπτική DWDM Mux Demux ενότητα ινών με 1U βυσματωτό Rackmount

100Ghz ίνα οπτικό DWDM mux και demux ενότητα με 1U βυσματωτό Rackmount Οι πολυδιαυλωτές και οι αποπολυπλέκτες 8-καναλιών DWDM GEZHI Photonics διευκολύνουν τις αρχιτεκτονικές DWDM. Κάθε 8Channel DWDM πολλαπλασι... Read More
2016-11-01 11:10:17
Κίνα Διπλό επίπεδης κορυφής AWG DWDM Mux Demux 88-CH 50GHz με το όργανο ελέγχου βρυσών 1% εργοστάσιο

Διπλό επίπεδης κορυφής AWG DWDM Mux Demux 88-CH 50GHz με το όργανο ελέγχου βρυσών 1%

Διπλή ενότητα Mux/Demux AWG DWDM 88-CH 50GHz επίπεδης κορυφής με το όργανο ελέγχου βρυσών 1% GEZHI προσφέρει μια μεγάλη έκταση DWDM Mux/Demux (πυκνός πολυδιαυλωτής devision μήκους κύματος) και οπτικός προσθέστε ... Read More
2016-10-26 14:45:14
Κίνα 100GHz 32CH DWDM Mux Demux Γ - ενώστε το πλέγμα ITU για το παθητικό σύστημα DWDM εργοστάσιο

100GHz 32CH DWDM Mux Demux Γ - ενώστε το πλέγμα ITU για το παθητικό σύστημα DWDM

100GHz 32CH DWDM Mux Demux Γ - ενώστε το πλέγμα ITU για το παθητικό σύστημα DWDM GEZHI Photonics προσφέρει μια μεγάλη έκταση των θερμικών/αθερμικών προϊόντων AWG, συμπεριλαμβανομένου του θερμικού/αθερμικού AWG ... Read More
2016-09-29 13:48:59
Page 1 of 2|< 1 2 >|