Co. Photonics Gezhi, ΕΠΕ

Ενότητα ινών SFP - Το ονειρευμένο δίκτυό σας!

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτική Πομποδέκτης

Συμβατός οπτικός πομποδέκτης LR LC 10 χλμ 1310nm MELLANOX mfm1t02a-LR 10G SFP+ ανθεκτικό

καλής ποιότητας Cwdm Mux Demux για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Cwdm Mux Demux για τις πωλήσεις
Πολύ εύκολες να εξετάσουν, γρήγορα να στείλουν, και οι τιμές ήταν άριστες. Τι περισσότεροι μπόρεσαν εσείς να ρωτήσουν τον ξέν.

—— Charles Lundy

Πολύ ευτυχής με την υπηρεσία. Η διαταγή έφθασε αμέσως και το προϊόν ήταν ακριβώς αυτό που ανέμενα. Θα κρατήσω GEZHI Company στον αγαπημένο κατάλογό μου.

—— Lewis

Σαν πελάτη επανάληψης, μπορώ να πιστοποιήσω ότι οι αγοραστές μπορούν να αναμείνουν τις δίκαιες τιμές, έγκαιρες παραδόσεις συνήθως γρηγορότερα από την υποσχεμένη, και γενική ικανοποίηση με

—— Craig Sherman

Είμαι Online Chat Now

Συμβατός οπτικός πομποδέκτης LR LC 10 χλμ 1310nm MELLANOX mfm1t02a-LR 10G SFP+ ανθεκτικό

Κίνα Συμβατός οπτικός πομποδέκτης LR LC 10 χλμ 1310nm MELLANOX mfm1t02a-LR 10G SFP+ ανθεκτικό προμηθευτής
Συμβατός οπτικός πομποδέκτης LR LC 10 χλμ 1310nm MELLANOX mfm1t02a-LR 10G SFP+ ανθεκτικό προμηθευτής Συμβατός οπτικός πομποδέκτης LR LC 10 χλμ 1310nm MELLANOX mfm1t02a-LR 10G SFP+ ανθεκτικό προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Συμβατός οπτικός πομποδέκτης LR LC 10 χλμ 1310nm MELLANOX mfm1t02a-LR 10G SFP+ ανθεκτικό

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Gezhi
Πιστοποίηση: CE,RoHs,FCC
Αριθμό μοντέλου: GP-h131-LRC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 τεμάχια
Τιμή: US $1 - 30 / Piece | 1 Piece/Pieces (Min. Order)
Συσκευασία λεπτομέρειες: σύμφωνα με την ποσότητα, μπορούμε να προσφέρουμε 1 από μια στο κιβώτιο, ή 10pcs στο πλαστικό κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 4~5 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: L / C, T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 600000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος: SFP+ Διεπαφή λιμένων: 1 10GBase LC Χ
Ποσοστό στοιχείων: 1.25G Απόσταση: 10KM
Πιστοποίηση: CE,RoHs,FCC Θερμοκρασία: Εμπορικό 0°C σε 70°C
Συμβατός: Arista, ιουνίπερος, άκρο,

Συμβατό 10GBase mfm1t02a-LR LR LC, 10 χλμ, πομποδέκτης 1310 NM SFP+ MELLANOX.

 

οπτικός πομποδέκτης 10Gbps SFP+, προσιτότητα 10km

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

♦ Καυτός Pluggable

♦ Οπτική διεπαφή υποχωρητική IEEE 802.3ae

♦ Ηλεκτρική διεπαφή υποχωρητική σε sff-8431

♦ Χαμηλής ισχύος κατανάλωση

♦ Εφαρμόσιμος για τη σύνδεση 10km SMF

Κατοικία όλος-μετάλλων ♦ για την ανώτερη απόδοση της EMI

συσκευή αποστολής σημάτων ♦ 1310nm DFB, λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης φωτοανιχνευτών ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ: 0 έως 70 °C

♦ Το προηγμένο υλικολογισμικό επιτρέπει στις πληροφορίες κρυπτογράφησης συστημάτων πελατών για να αποθηκευτεί στον πομποδέκτη

♦ Η οικονομικώς αποδοτική λύση SFP+, επιτρέπει τις υψηλότερες πυκνότητες λιμένων και το μεγαλύτερο εύρος ζώνης

 

Εφαρμογή:

 

♦ Άλλες οπτικές συνδέσεις

♦ 10gbase-LR σε 10.3125Gbps

♦ 10gbase-LW σε 9.953Gbps

 

Περιγραφή:

Αυτός ο 1310 πομποδέκτης NM DFB 10Gigabit SFP+ σχεδιάζεται για να διαβιβάσει και να λάβει τα οπτικά στοιχεία

ενιαία οπτική ίνα τρόπου για το μήκος 10km συνδέσεων.

Η ηλεκτρική διεπαφή ενότητας SFP+ LR είναι υποχωρητική στις ηλεκτρικές προδιαγραφές SFI. Η συσκευή αποστολής σημάτων

η σύνθετη αντίσταση εισαγωγής και παραγωγής δεκτών είναι 100 ωμ διαφορικού. Οι γραμμές στοιχείων είναι εσωτερικά που συνδέεται εναλλασσόμενο ρεύμα.

Η ενότητα παρέχει τη διαφορική λήξη και μειώνει το διαφορικό στην κοινή μετατροπή τρόπου για

λήξη ποιοτικών σημάτων και η χαμηλή EMI. SFI λειτουργεί χαρακτηριστικά πάνω από 200 χιλ. του βελτιωμένου υλικού FR4

ή μέχρι για 150mmof τυποποιημένο FR4 με έναν συνδετήρα

 

Μηχανικές διαστάσεις:

 

SFP.png

 

Διαταγή των πληροφοριών:

 

Τύπος:                                          SFP+
Απόσταση:                                     10km
Διεπαφή:                                      LC
Ποσοστό στοιχείων (ανώτατο):                                      10Gb/s
Θερμοκρασία περίπτωσης χαμηλών σημείων (°C)                                       - 5°C
Θερμοκρασία περίπτωσης υψηλών σημείων (°C)                                      85°C
Διαγνωστικά:                                       DDM
Leaser:                                      VSCEL, ΚΑΡΦΊΤΣΑ
Ανεφοδιασμός τάσης:                                       3.3V
Εφαρμογές:            οπτικός πομποδέκτης 10Gbps SFP+, προσιτότητα 10km
Πιστοποίηση:                      TUV/CE/FCC/RoHS/ISO9001

 

 

Εμπορικό σήμα Compatiable

Ακραία συμβατή ενότητα 10051 ινών SFP - 1000Base SX LC 550 μέτρα 850 NM

 

Προμηθευτής μερών ΠΥΡΗΝΩΝ

Πομποδέκτης LC, 10 χλμ, πομποδέκτης 1310 NM SFP+ J9151A X132 10G SFP+ LC LR

 
 
Πληροφορίες επιχείρησης

 

GEZHI Photoncis ιδρύεται το 2011, το οποίο είναι κύριος προμηθευτής για τα οπτικά ενεργά και ενεργητικά προϊόντα στην Κίνα. Σχεδιάζουμε, αναπτύσσουμε, κατασκευάζουμε και διανέμουμε τα οπτικά προϊόντα για να ικανοποιήσουμε την ανάγκη του πελάτη για τη οπτική επικοινωνία σε Ethernet, SDH/SONET, το τηλεοπτικό όργανο ελέγχου, FTTH, WDM Netowrk, το δίκτυο πρόσβασης, το δίκτυο CATV, το σύστημα κ.λπ. EPON.

 

Ο επαγγελματίας, και το passional, με την αξιόπιστη ποιότητα και την ανταγωνιστική τιμολόγηση, τα πέρα-αναμενόμενες ανεφοδιασμός προϊόντα και την υπηρεσία GEZHI Photonics στους πελάτες, εκτός αν ορίζεται διαφορετικά, GEZHI έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη και τη μεγάλη φήμη από εσωτερικό και oversea τους πελάτες.

 

Γραμμή παραγωγής

 

 

Συμβατός οπτικός πομποδέκτης LR LC 10 χλμ 1310nm MELLANOX mfm1t02a-LR 10G SFP+ ανθεκτικό

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ariel Yuan

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)